BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Istorija

1949 metais Dr. H. Sherwood Lawrence nustatė, kad imuninė informacija gali būti perduodama iš vieno organizmo į kitą, įvedant organizmui baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) ekstrakto, kuriame yra molekulės ir į kurias įrašyta pirmojo imuninė patirtis. Šitos ypatingai mažo dydžio molekulės (jų svoris 5 kilodaltonai, susideda iš 44 amino rūgščių) buvo pavadintos TRANSFER FAKTOR (perdavimo faktoriumi).

Netrukus mokslininkai išsiaiškino, kad TF yra vienodas visų stuburinių gyvūnų, o tai reiškia, kad visai nebūtina jų imti iš žmogaus. Labai daug TF yra kraujyje, bet dar daugiau priešpienyje bei kiaušinio trynyje.  Nuo šio atradimo momento buvo publikuota daugiau nei 3000 mokslinių darbų apie TF ir pravesta 11 tarptautinių simpoziumų šia tema.  Visų stuburinių naujagymiai turi įgimtą imunitetą, bet neturi įgyto, tad gali žūti anksčiau nei jį įgis. Tačiau motina šią imuninę patirtį jau yra sukaupusi. Gamta veikia paprastai ir išmintingai – motinos atmintis jau įrašyta transfer faktoriuje, tad visa tai yra perduodama iškart po gimimo, motinos priešpienio dėka – maitinant naujagimį krūtimi. Kai gimstame, mes privalome gauti imuninę informaciją, kuri susideda iš dviejų dalių – savo (naujagimio įgimtos) ir motinos (įgautos). Toks gamtos sumanymas.

Keletą dešimtmečių atgal, mamoms vaikus atnešdavo maitinti tik 3 dieną po gimdymo, mat buvo galvojama, jog priešpienis yra nevertingas maistas naujagimiui. Praktiškai daugelis suaugusių žmonių negavo jiems reikalingos imuninės informacijos ir nuo pat gimimo jau turi deformuotą ir neteisingai užprogramuotą imuninę sistemą. Ekologijos blogėjimas, antibiotikų naudojimas, neteisinga mityba, intensyvus gyvenimo ritmas, stresai dar labiau deformuoja imuninę sistemą.

Pvz.: žmogaus organizme yra ląstelės ”žudikės”- kileriai, kurios naikina vėžines ir virusais infekuotas ląsteles. Sveiko žmogaus organizme jų turėtų būti 150-230. Tačiau tyrimo rezultatai JAV ir Rusijoje parodė, kad šių ląstelių žmogaus organizme yra tik 20 – 50. Tai yra 4-5 kartus mažiau. Tad ar verta stebėtis onkologinių ir įvairių infekcinių ligų paplitimu.

Kompanija 4life siūlo ekskliuzyvinių produktų seriją, kuriame yra Transfer Faktoriai, kurie yra ne tik vieni iš naujausių pasiekimų mitybos mokslo srityje, bet ir viena iš patikimiausių priemonių stiprinti imuninę sistemą. Šių produktų esminiai ir pagrindiniai elementai – transfer faktoriai. Transfer faktoriai nėra specifiniai. Tai reiškia, kad jie gali būti perduodami nuo gyvūnų žmogui, kadangi juose esanti imuninė informacija yra universali visiems stuburiniams.

Transfer faktoriai efektyvūs vidiniu vartojimu. Jie efektyvūs, patogūs vartojimui ir nėra medikamentas.  Transfer faktoriai veikia visą organizmą. Dėka mažo molekulinio svorio jie lengvai patenka į kraujotaką, ir tai suteikia galimybę jiems prasiskverbti į visus žmogaus organus.  Transfer faktoriai atlieka tris pagrindines funkcijas

  • Stimuliuoja imuninę sistemą
  • Ramina per daug aktyvią imuninę sistemą
  • Yra savotiškais imuninės sistemos atminties pernešėjais.

Kiekvieną dieną mūsų organizme žūva atitinkamas kiekis imuninių lastelių ir jos pakeičiamos naujomis. Naujoms lastelėms būtinas imuninis “suderinimas”, kurį ir aprūpina transfer faktoriai.

TF – tai naujausia, gyvybiškai reikalinga priemonė imuninės sistemos palaikymui ir organizmo apsaugai nuo daugelio kenksmingų faktorių.

Patiko (0)

Rodyk draugams